Cennik pozycjonowania

Lemur Studio > Cennik pozycjonowania

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Praca nad pozycjonowaniem stron w wynikach organicznych wyszukiwarki Google, to proces bardzo złożony, obejmujący wiele aspektów technicznej wiedzy informatycznej oraz czysto humanistycznej – copywriterskiej. Na podstronach naszego serwisu możecie dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat czynników rankingowych, tego na czym polega cały proces, jak się do niego przygotowujemy oraz finalnie – jak go realizujemy. Każdy człowiek, biznes i rynek jest inny, dlatego nasze propozycje cenowe ustalamy zawsze indywidualnie dobierając taki zestaw działań, który w danym przypadku będzie maksymalnie efektywny ekonomicznie, czyli taki, który przyniesie Waszej firmie największy zysk z inwestycji w naszą pracę. Jednym, z najbardziej kosztochłonnych działań jest regularne tworzenie treści odpowiednio zoptymalizowanej pod SEO, która ostatecznie wyląduje na Waszej stronie, blogu, zapleczu, czy też – jako artykuł na zewnętrznym serwisie. Choć jest to pewne uproszczenie – możemy przyjąć, że im więcej takiej treści zamówisz, tym szybsze i bardziej spektakularne będą efekty naszej pracy. Na podstawie własnego doświadczenia widzimy wyraźnie, że pakiety zaczynające się już od 20 tys. znaków treści miesięcznie, przynoszą najlepsze i najbardziej wymierne rezultaty.*

PAMIĘTAJ: Wyliczony poniżej koszt miesięcznego abonamentu jest oparty o ilość znaków treści, która zostanie stworzona na potrzeby pracy nad widocznością Twojej strony. W jej skład wchodzą również wszystkie inne działania pozycjonerskie!

*Poniższy kalkulator ma zastosowanie dla pozycjonowania klasycznych stron internetowych. Nie sprawdza się w przypadku określenia ceny miesięcznego abonamentu dla sklepu internetowego.

0 tys
Zapłać ile chcesz!
Teraz to Ty decydujesz,
ile zapłacisz za pozycjonowanie.
PLN 0 m-c