Cennik stron internetowych

Lemur Studio > Cennik stron internetowych

Strona WWW


  • RODO
  • Szablon WordPress
  • Wdrożenie wykupionego certyfikatu SSL
  • Wdrożenie do dziesięciu podstron serwisu
  • Formularz kontaktowy wraz z mapką dojazdu
unikalny, indywidualny projekt graficzny strony

Dodatki

0
sumaryczna liczba znaków ze spacjami (3 000 znaków, to objętość ok. jednej strony A4)
0
wdrożenie funkcji sklepowej + implementacja do 30 produktów
Podsumowanie PLN

Indywidualne projekty graficzne

Wyceniane są indywidualnie, a ich ceny zaczynają się od 3 000 PLN. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz miał pewność, że Twoja strona jest oryginalna, niepowtarzalna oraz zaprojektowana zgodnie z Twoją księgą znaku lub innymi zasadami tożsamości graficznej ustalonej przez Twoją firmę.

Sklepy internetowe

Czy widełki cenowe w zakresie 4 000 – 30 000 PLN dają Ci jakiekolwiek wyobrażenie o cenie Twojego przyszłego sklepu? Nie. Czynników warunkujących koszty powstania sklepu jest zbyt wiele, aby przedstawić je w czytelnej i przejrzystej formie – dużo szybciej będzie, jeśli od razu skontaktujesz się z nami. Przeprowadzimy dla Ciebie przy okazji konkretną analizę, w której oszacujemy przyszły ruch (uzależniony od budżetu na pozycjonowanie), konwersję oraz przewidywane zyski. Wszystko w bardzo dokładnych ramach czasowych – nawet z 70-80% dokładnością. Najważniejsze czynniki determinujące koszty sklepu internetowego:

rodzaj platformy (PrestaShop, Magento, SaaS),

specyficzne funkcjonalności (filtry, sortowania itd.),

wielkość sklepu (ilość kategorii, podkategorii, produktów),

pozycjonowanie sklepu (w niektórych przypadkach możemy zaproponować Państwu darmową lub tańszą promocję w zamian za udział procentowy w zyskach).