Pozycjonowanie Lokalne
oraz Google Moja Firma

Pozycjonowanie lokalne na przykładzie Da Grasso
Pozycjonujemy Twoją stronę na hasła lokalne,
np. „marketing internetowy Poznań”, czy też „SEO Warszawa”.

Lemur Studio do elementów składowych promocji lokalnej zalicza także najbardziej popularny w Polsce katalog przedsiębiorstw – Google Moja Firma. Wizytówki tego katalogu wyświetlają się bezpośrednio na pierwszej stronie wyników wyszukiwania oraz na mapach Google.

Zamów darmowy audyt swojej strony
Pozycjonowanie lokalne

Lokalne SEO

Wszystkie wybrane frazy można oczywiście dowolnie uszczegółowić (pozycjonując na konkretne dzielnice, mniejsze lub większe miasta) lub dowolnie rozszerzać na makroregiony (np. województwa – Wielkopolskie). Tego typu pozycjonowanie jest szybsze, a przede wszystkim tańsze, aniżeli pozycjonowaniena tzw. frazy ogólne.

Google Moja Firma

Odpowiednio zoptymalizowana wizytówka, na której umieścimy wysokiej jakości treści, zdjęcia oraz – przede wszystkim – wirtualny spacer zgodny z wymogami programu Google Street View|Trusted pomoże wpisowi wskoczyć na pierwszą stronę wyników wyszukiwania bez większego trudu. Wizytówka będzie widoczna także na Mapach Google, tak więc możesz być spokojny, że osoba szukająca firmy z Twojej branży (lub po prostu turysta) trafi właśnie na Twoją firmę. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie zachęty do jeszcze bardziej aktywnego korzystania z wizytówek stosuje firma Google, poczytaj o jej programie dla lokalnych przewodników.

To właśnie dzięki niemu, Google Moja Firma stanie się najważniejszym narzędziem dla turystów.

Wizytówka Google Moja Firma

Dla kogo?

Jest to usługa dedykowana firmom, dla których promocja na rynku lokalnym jest kluczowa dla działalności. Zajrzyj na stronę poświęconą wirtualnym spacerom, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak uzupełnić Waszą firmową wizytówkę w 100%.

Obejrzyj przykłady naszych realizacji oraz filmy, które pomogą Ci zrozumieć zasadę działania spaceru i korzyści z niego płynące.

Wirtualny spacer Google Street View|Trusted w wizytówce Google Moja Firma
Precyzja
Osczędność
Efektywność