Tworzenie Stron Internetowych
Projektowanie i Optymalizacja

Strona internetowa
Stworzenie czytelnej strony internetowej, posiadającej intuicyjną nawigację i wysokiej jakości treści jest jednym z najważniejszych zadań w procesie promocji i sprzedaży Twoich produktów.

Przejrzystość powoduje, że doświadczenie użytkownika (UX) płynące zporuszania się po witrynie plasuje się na bardzo wysokim poziomie. Przekłada się to zarówno na sprzedaż, jak
i na powrót klienta na Twoją stronę i dokonanie kolejnych zakupów lub innego typu konwersji. Publikowana treść musi być unikalna, jeśli chcesz, aby serwis był widoczny i wysoko pozycjonowany w organicznych wynikach wyszukiwania.

Masz ochotę wywrzeć duże wrażenie na swoich klientach?
Idealnym uzupełnieniem Twojej witryny będzie:


Film wizerunkowy Wirtualne Spacery
Nawigacja strony internetowej

Nawigacja strony

Korzyści płynące z przemyślanej nawigacji, to nie tylko zadowolenie klientów, ale także pająków indeksujących firmy Google. Dzięki niej oraz dzięki stworzeniu
i poprawnym wdrożeniu pliku mapy witryny, wszystkie strony Twojego serwisu zostaną zindeksowane dużo sprawniej, co przełoży się z kolei na pozycję rankingową.

Treść strony

W Internecie tworzonych jest coraz więcej różnorakich treści. Są to olbrzymie ilości danych, nie do przetworzenia dla jednego człowieka.

Użytkownik z kolei dysponuje jedyną pewną w życiu rzeczą - czasem.


Naszym zadaniem jest takie skomponowanie słów (obrazu, dźwięku), aby w tym ograniczonym czasie
z chęcią odwiedzał regularnie Twoją witrynę, a nie serwis konkurencji.

Im więcej oryginalnej treści (również w postaci spacerów,czy też filmów), tym lepiej dla pozycji Twojej strony.