Wirtualna rzeczywistość
właśnie nadeszła...

To już nie tylko ciekawostka dla geek'ów rodem z targów branżowych. Okulary do VR są dostępne już w każdym sklepie, a tanie rozwiązania (np. cardboardy) sprawiają,
że jest to usługa dla każdego.

Wirtualny Spacer
Google Street View|Trusted

Odkryj nowy wymiar rzeczywistości z Twoją własną, uzupełnioną w 100% wizytówką Google Moja Frima. Pokaż wnętrza swojej siedziby
(biura, restauracji, szkoły...) wszystkim użytkownikom,
dołączając do ogólnoświatowego projektu!

To nie tylko prestiż

Ile osób, tyle pomysłów na wykorzystanie spaceru
Google Street View|Trusted. Może wykorzystasz swój,
aby poprowadzić wygodną dla klientów
rezerwację stolików w swojej restauracji?

Uzupełnij swoją wizytówkę
Google Moja Firma

Uzupełniona wizytówka pozwoli Twojemu wpisowi pojawiać się na wyższych pozycjach w organicznych wynikach wyszukiwania i na mapach Google, w szczególności w odpowiedzi na zapytania lokalne,
np. "fryzjer poznań".

Wirtualne Spacery po domach

Idealne rozwiązanie dla branży developreskiej.

Spacer można bez problemu zaimplementować na stronie internetowej. Dodatkowo sprawdza się podczas prezentacji off-line
przed Twoim potencjalnym klientem.

Krótka historia Google Street View

W roku 2001 firma Google zasponsorowała na Uniwersytecie Stanforda projekt CityBlock.
Zakończył się on w roku 2006, a jego technologia dała początek programowi Street View.
 1. Linia czasu
  2008
  Początek usługi

  W maju firma Google testuje algorytm, który wyszukuje na zdjęciach ludzkie twarze i zamazuje je. Street View zostaje zintegrowane z: Google Earth oraz aplikacjami map dla iPhone'a i Symbian'a. Przedsawiona zostaje ikona Pegmana. Ta prosta funkcjonalność, działająca w technologii "przeciągnij i upuść" staje się podstawowym elementem interfejsu użytkownika do połączenia widoku 2D z 3D. Gdy Pegman zostaje upuszczony w konkretnym miejscu, dla którego są dostępne dane, widok ulicy pojawia się na całym obszarze map.

 2. Linia czasu
  2009
  Inteligentna nawigacja

  Wprowadzona zostaje opcja pełnego ekranu. Dzięki inteligentnej nawigacji użytkownicy mogą poruszać się po poszczególnych panoramach przez dwukrotne kliknięcie kursorem myszki w dowolne miejsce lub obiekt, który chcą zobaczyć.

 3. Linia czasu
  2010
  Pierwsze panoramy użytkowników

  Możliwe jest wykonywanie własnych zdjęć sferycznych. Google zachęca użytkowników do publikowania swoich panoram, dzięki aplikacjom dostępnym na platformę Android 4.2.
  Panoramy wykonane przez użytkowników są oznaczone na mapach niebieskim kółkiem.
  Stworzona zostaje także specjalna strona internetowa, na której można je znaleźć.

 4. Linia czasu
  2013
  Pierwsze widoki wnętrz

  Przedsiębiorcy mogą od teraz wykonywać wirtualne spacery po wnętrzach swoich firm, z pomocą rekomendowanego fotografa Google. Spacery następnie zostają umieszczone w wizytówce Google Moja Firma oraz są ogólnodostępne na mapach. Firmowe widoki wnętrz są oznaczone pomarańczowym kółkiem. Google uruchamia program wypożyczeń Trekker'a Street View osobom trzecim, które pragną przyczynić się do rozbudowy projektu w trudno dostępnych miejscach.

 5. Linia czasu
  2014
  Historyczne widoki

  Możliwe staje się przeglądanie historycznych fotografii sferycznych danego widoku ulicy.

 6. Linia czasu
  Październik, 2015
  Wirtualna rzeczywistość

  W październiku przedstawiono uźytkownikom gogle, pozwalające na odkrywanie Street View w 360-cio stopniowej wirtualnej rzeczywistości. Ogłoszone zostało parnterstwo, pomiędzy Street View a firmą monitorującą środowisko - Aclima.

  Na samochodach Google'a zamontowano czujniki wykrywające zanieczyszczenia takie jak: dwutlenek azotu, ozon i pył.

Wirtualny spacer

Google Street View|Trusted

Idealny do większości komercyjnych zastosowań.
Oprócz wszystkich kwestii prestiżowych związanych z dołączeniem do ogólnoświatowego projektu, jest on doskonałym uzupełnieniem wizytówki z pierwszej strony wyników wyszukiwania oraz z Google Maps.

Twój wpis Google Moja Firma będzie dzięki temu duuużo bardziej widoczny (w szczególności, przy wprowadzaniu zapytań lokalnych, związanych z Twoją branżą).

Wirtualny spacer można bez większego problemu umieścić na Twojej stronie internetowej, czy też bezpośrednio na Facebook'u.

Odwiedź wpis na naszym blogu dotyczący wirtualnych spacerów Google Street View|Trusted, aby zobaczyć przykłady naszych realizacji, a także filmy instruktażowe.

Zamów wirtualny spacer
Google Street View|Trusted
Wirtualny Spacer w wizytówce Google Moja|Firma

Jak działa widok wnętrz?

Obejrzyj krótki film, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć zasadę działania programu wirtualnych spacerów Google Street View|Trusted.

Twoi nowi, jak i obecni klienci będą mogli przeglądać go nie tylko na ekranie komputera, czy też tabletu, ale także przy pomocy gogli VR.

W najprostszej wersji cardboad'owej wystarczy włożyć Twój smartphone do gogli, odpalić aplikację i już można przenieść się
do innego – Twojego – świata.

Wirtualny spacer

Dla branży developerskiej

Szczególnie przydatny dla szeroko rozumianej branży developerskiej lub/oraz/i związanej ze sprzedażą domów oraz mieszkań.

Wszelkie budynki prywatne, czy też mieszkania na sprzedaż nie kwalifikują się do programu Google Street View|Trusted, co nie znaczy wcale, że nie możemy ich zaprezentować równie atrakcyjnie.

Spacer w wersji flash możesz otrzymać również na pendrive'ie, co sprawdzi się w szczególności w czasie prezentacji off-line.

Odwiedź stronę jednego z naszych klientów,aby zobaczyć przykład wirtualnego spaceru w wersji flash.


Zamów wirtualny spacer
Wirtualny Spacer po domu

Korzyści płynące z wirtualnego spaceru

Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa przyciągała uwagę klientów, musisz umieścić na niej oryginalne, przydatne, przyciągające uwagę lub zaspokajające ciekawość elementy.

Wszystkim tym i w dodatku naraz
jest właśnie wirtualny spacer. Najważniejsze korzyści płynące z jego realizacji:

Wirtualne Spacery Google